هم رسان: پاناسونیک در نمایشگاه CES 2018 لاس وگاس از چهار تلویزیون اولد رونمایی کرد. این تلویزیون ها عهده دار مسئولیت صفحه نمایش های اولد 2017 این شرکت هستند که به دلیل عملکرد و کیفیت تصویر بالا مورد ستایش بسیاری از فعالان این حوزه قرار گرفتند.

به گزارش پیگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، مدل های جدید پاناسونیک در ابعاد 65 اینچ و 55 اینچی ارائه خواهند شد و مجهز به پنل های جدید اولد به همراه پردازنده ویدئویی Hollywood-tuned HCX جدید پاناسونیک هستند.

پاناسونیک می گوید مدل های جدید FZ950 و FZ800 اولین نمایشگرهای اولد در سال 2018 هستند که از فناوری HDR10+ dynamic metadata پشتیبانی می کند. این تلویزیون ها همچنین مجهز به بلندگوهای داینمیک با فناوری Technics هستند که صدای قدرتمند و با کیفیتی را ارائه می دهد.
تمامی تلویزیون های اولد 2018 پاناسونیک دارای فیلتر Absolute Black هستند که بازتاب نور محیط در صفحه نمایش را به حداقل می رسانند.

بزرگترین تغییر ایجاد شده در این تلویزیون ها معرفی سیستم پردازشی جدید Dynamic LUT یا Look Up Table است. فناوری LUT پس از تولید به منظور اطمینان از دقت رنگ استفاده می شود. فناوری LUT معمولاً بر اساس فضای رنگ استفاده شده در منبع تنظیم می شود اما با این نوآوری، HCX به طور خودکار میانگین سطح روشنایی یک صحنه را ارزیابی می کند و از هوش مصنوعی برای بارگذاری LUT مناسب در آن صحنه استفاده می کند. همین امر پیشرفت چشمگیری را در صحنه های نیمه روشن ایجاد می کند و موجب می شود صحنه ها طبیعی تر به نظر برسند.
پاناسونیک از ماه آینده میلادی عرضه 4 تلویزیون اولد جدید خود را آغاز می کند. قیمت این محصولات هنوز مشخص نیست.