هم رسان: اپرا پس از اعلام مسدود کردن چند نمونه از اپلیکیشن های قدیمی خود از جمله Opera Max در تابستان سال گذشته و محصول اخیر Opera VPN که از هفته آینده به بعد از لیست اپلیکیشن ها خارج خواهد شد، خبر از رونمایی مرورگر موبایلی جدید Opera Touch و همچنین به روزرسانی های مربوط به مرورگر دسکتاپی اش داد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، مرورگر جدید Opera Touch در حال حاضر در دستگاه های اندرویدی موجود است و به زودی نسخه آی او اس و مخصوص تبلت ها نیز عرضه خواهد شد.
کاربران می توانند این مرورگر را مستقیما از Google Play دانلود کنند و این مرورگر می تواند به طور مستقیم با مرورگر دسک تاپی Opera ارتباط برقرار کند تا گزینه های ارتقاء یافته ای را به کاربران ارائه دهد، به این ترتیب که شما نسخه موبایلی و دسک تاپی را دانلود می کند و کد QR نمای شداده شده در صفحه کامپیوتر را با استفاده از اپلیکیشن موبایلی اسکن می کنید تا این دو برنامه با هم ارتباط بر قرار کنند.

با تماشای ویدئوی زیر اطلاعات بیشتری درباره قابلیت ها و کارایی هایی که می توان از یک مرورگر موبایلی جدید Opera انتظار داشت را خواهید دید ” همه ما روزانه بارها و بارها در اینترنت درباره مطالب مختلف جستجو می کنیم. اما زمانی که ما فکر کردیم که چطور می توانیم این کار را بهتر و راحتتر کنیم، متوجه شدیم برای این که یک جستجوی جدید را انجام دهید باید کار فعلی خودتان را در هر جایی رها کنید و به کادر جستجو برگردید و یا یک زبانه جدید باز کنید. این کار گاهی باعث حواس پرتی و یا ترس از دست دادن محتوای فعلی می شود. ما تصمیم گرفتیم تا راه حلی ارائه دهیم تا این کار سریع تر و بدون حواس پرتی انجام شود، و این روش جدید جستجو کردن است که مطمئن هستیم شما دوست دارید.”
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این مرورگر موبایلی اپرا و به روزرسانی انجام شده در نسخه دسک تاپی از اینجا به وبلاگ رسمی شرکت اپرا بروید.