هم رسان: وان پلاس هنوز به طور رسمی گوشی وان پلاس 6 خود را معرفی نکرده است، اما این شرکت به تدریج مشخصات و قابلیت های پرچمدار جدید خود را معرفی می کند. وان پلاس عادت دارد تا قابلیت های جدید گوشی های خود را به تدریج معرفی و تبلیغ کند تا اخبار مربوط به گوشی های خود را تا حد امکان افزایش دهد. یک تیزر جدید در کشور چین حاکی از این است که گوشی وان پلاس 6 احتمالا مجهز به یک سنسور ضربان قلب خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، مسلما این تیزر به طور واضح نشان نمی دهد که وان پلاس 6 یک سنسور ضربان قلب خواهد داشت، اما یک الکتروکاردیوگرام را نشان می دهد که یک عدد 6 در میان خطوط آن وجود دارد. این اشاره خوبی است که نشان می دهد احتمالا وان پلاس 6 قادر به سنجش ضربان قلب کاربران است.

البته این یک قابلیت پیشگامانه محسوب نمی شود، چرا که سنسورهای ضربان قلب مدت هاست که در گوشی ها و ساعت های هوشمند و ردیاب های تناسب اندام استفاده می شوند. اگر چه طرفداران وان پلاس به وجود چنین قابلیتی در گوشی جدید شرکت اهمیت زیادی نخواهند داد، اما به هر حال این قابلیت می تواند موقعیت این گوشی را در مقایسه با رقبای موجود در بازار ارتقاء دهد.
شرکت قصد دارد تا گوشی وان پلاس 6 را در کشور چین در 16ماه مه به طور رسمی رونمایی کند. اما چیزی که تاکنون درباره این گوشی می دانیم این است که از یک صفحه نمایش 6.28 اینچی با رزلوشن 1080 پیکسل در آن استفاده شده است. خود وان پلاس تائید کرده است که این گوشی مجهز به پردازنده اسنپدراگون 845 کوالکام است. از دیگر مشخصات این گوشی می توان به رم 8 گیگابایتی و حافظه 256 گیگابایتی و همچنین سیستم دوربین دوگانه در پشت آن اشاره کرد.