هم رسان: گوشی OnePlus 5T در رویدادی در 25 آبان به میزبانی شرکت وان پلاس در نیویورک سیتی رونمایی خواهد شد. تاکنون بعضی از جزئیات این گوشی از طریق شایعات و درز اطلاعات منتشر شده و علاقه مندان شاهد یکی دو مورد رندر منتشر شده از این گوشی در اینترنت بوده‌اند. حالا این اطلاعات تکمیل‌تر شده است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، بر اساس جدیدترین اخبار کارکنان ZDNet Germany به تازگی عکس‌های ظاهراً رسمی از این گوشی را منتشر کرده‌اند که این عکس‌ها مربوط به جعبه گشایی OnePlus 5T است. با توجه به این که کمتر از یک هفته تا رونمایی رسمی این گوشی باقی مانده، تصور می‌کنیم این تصاویر مخصوصاً پیش از معرفی رسمی نباید این قدر زود منتشر می‌شدند.

چه این تصاویر پیش از موعد منتشر شده باشند و چه ZDNet Germany از شرکت مجوز خاصی برای انتشار عکس‌ها گرفته باشد، این تصاویر در حال حاضر در اینترنت موجود است و به خوبی می‌توان به طراحی و شکل و شمایل آن پی برد. این عکس‌ها تا حدودی با رندرهای منتشر شده از این گوشی مطابقت دارند و این مسئله تاکید می‌کند OnePlus 5T از یک صفحه نمایش بزرگ‌تر با حاشیه‌های باریک‌تر در طرفین برخوردار است.
اسکنر اثر انگشت از پنل جلوی گوشی حذف شده و در پشت گوشی جای گرفته است. حتی یکی از عکس‌ها یک قابلیت باز کردن قفل چهره را در این گوشی نشان می‌دهد. اینکه قابلیت مذکور می‌تواند از نظر امنیت و درستی با Face ID آیفون ایکس رقابت کند، داستان دیگری است. به هر حال تنها چند روز تا رونمایی رسمی گوشی OnePlus 5T باقی مانده است و جزئیات رسمی این گوشی به زودی مشخص خواهد شد.