هم رسان: وان پلاس اخیراً گوشی هوشمند OnePlus 5T را رونمایی کرد که افراد زیادی منتظر آن بودند. این شرکت به ساخت گوشی‌هایی با کیفیت ساخت خوب و قیمت فوق العاده مناسب معروف است. اگر منتظر هستید که ببینید این ویژگی در مورد گوشی جدید نیز صدق می‌کند یا نه، با تماشای آزمایش مقاومت OnePlus 5T شگفت زده خواهید شد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، کانال یوتیوبی JerryRigEverything ویدئوی آنلاینی از آزمایش مقاومت گوشی OnePlus 5T خود به اشتراک گذاشته که در این ویدئو به وضوح می‌توانید ببینید شرکت کیفیت ساخت فوق العاده گوشی‌های قبلی خود را در این گوشی جدید نیز تکرار کرده است.
صفحه نمایش بدون حاشیه این گوشی به همان اندازه‌ای مقاوم است که می‌توان از پرچم‌داران 2017 انتظار داشت زیرا در این گوشی نیز از پوشش Gorilla Glass 5 استفاده شده است. این پوشش تا روی دوربین 16 مگاپیکسلی جلو کشیده شده است، در نتیجه اگر گوشی را در جیب خود و در کنار دسته کلید خود قرار دهید، هیچ نگرانی برای خش برداشتن صفحه نمایش گوشی وجود نخواهد داشت.

پنل پشتی این گوشی که از جنس آلیاژ آلومینیوم آنودایز شده، برای استفاده معمولی کاملاً مقاوم است و اگر با یک تیغه تیز به جان آن نیفتید، در برابر اتفاقات روزمره کاملاً مقاوم است و رضایت شما را جلب خواهد کرد. حسگر اثر انگشت در پنل پشتی گوشی قرار دارد و از یک سرامیک با دوام ساخته شده و در نتیجه در مقابل خراش‌ها و ضربه‌ها مقاوم است.
همچنین در این آزمایش مقاومت، سعی شده نشان داده شود در صورت وارد شدن نیروی فوق العاده زیاد به گوشی چه اتفاقی برای آن خواهد افتاد. همان‌طور که می‌بینید این گوشی در ابتدا کمی خم می‌شود اما بعد از آن هیچ گونه خم شدگی زیادی در آن به وجود نمی‌آید.
در صورتی مقاومت گوشی از موارد مهم برای شما محسوب می‌شود، این آزمایش مقاومت خیالتان را درباره گوشی OnePlus 5T راحت می‌کند.