هم رسان: قابلیت Face Unlock وان پلاس برای اولین بار در گوشی OnePlus 5T معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از اندروید آتوریتی، در حال حاضر سومین بیلد OxygenOS Open Beta با پشتیبانی از اندروید 8.0 اوریو برای گوشی OnePlus 5 آماده دانلود است. همانطور که وعده داده شده بود این به روزرسانی قابلیت جدید Face Unlock را که اخیرا در گوشی OnePlus 5T معرفی شده بود به این گوشی اضافه می کند.
این قابلیت جدید از دوربین جلویی گوشی و یک نرم افزار خاص استفاده می کند تا چهره شما را همراه با 100 نشانه شناسایی کند و در نتیجه شما می توانید بدون تایپ کردن هیچ رمزی گوشی تان را باز کنید. سومین Open Beta مخصوص وان پلاس 5 علاوه بر این قابلیت یک میانبر اپلیکیشنی برای اپلیکیشن Recorder در لانچر گوشی اضافه می کند. همچنین این بسته بهینه سازی هایی برای ویبره، اصلاح مشکل ارتباط با وای فای نسل 5 و اصلاح باگ های دیگر و ارتقاء های بیشتر است. این بسته بتا همچنین شامل پچ های امنیتی اندرویدی ماه دسامبر 2017 است.

برای نصب جدیدترین بیلد Open Beta می توانید از اینجا به انجمن پشتیبانی شرکت بروید. البته به خاطر داشته باشید از آنجایی که این نسخه بتا است، ممکن است پس از نصب با باگ ها و مشکلاتی در گوشی وان پلاس 5 خود مواجه شوید.
گفته می شود که هر دو گوشی وان پلاس 5 و 5 تی به روزرسانی اصلی اندروید اوریو خود را در اوایل سال 2018 دریافت خواهند کرد. گوشی های وان پلاس 3 و 3تی پیش از این به روزرسانی اوریو خود را دریافت کرده اند.