هم رسان: سرویس OneDrive مایکروسافت در دو هفته گذشته دارای مشکلاتی بود اما در این فاصله مایکروسافت زمان کافی برای اضافه کردن قابلیت های جدیدی به نسخه اندرویدی این برنامه داشته است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان وبه نقل از فون آرنا، در حال حاضر به نظر می رسد نسخه ی OneDrive 5.2 هنوز در گوگل پلی استور آپلود نشده است یا اینکه هنوز به طور سراسری قابل دسترس نیست. با این حال مشخص شده که این نسخه، از اندروید 8.0 اوریو پشتیبانی خواهد کرد.
در واقع با راه اندازی نسخه جدید، OneDrive به طور کامل از قابلیت اندرویدی Notification Channels پشتیبانی خواهد کرد که به کاربران اجازه می دهد تا اعلان های خود را کنترل کند.
با به روز رسانی OneDrive به جدیدترین نسخه این برنامه ، کاربران می توانند از منوی تنظیمات اندروید سطوح مختلفی را برای پاسخ ها تنظیم کنند. در ادامه برخی از گزینه ها و سطح هایی که می توانید با استفاده از آنها اعلان های خود را کنترل کنید آمده است:

فوری: همراه با صدای هشدار و نمایش روی صفحه نمایش؛
ضروری (اهمیت بالا): فقط صدای هشدار؛
متوسط: بدون صدا؛
پایین: بدون هیچ صدا یا هشدار تصویری؛
صدا: پشتیبانی از تمامی آهنگ های مشخص شده برای اطلاع رسانی در کانال؛
نور: نور اطلاع رسانی سخت افزار؛
لرزش: هشدار لرزش؛
صفحه قفل: انتخاب کنید اعلان در صفحه قفل نمایش داده شود یا خیر؛
نادیده گرفتن اعلان: انتخاب کنید که اعلان باید باید کنار گذاشته شود یا خیر.
بدیهی است، این قابلیت های جدید تنها برای کاربرانی در دسترس خواهد بود که سیستم عامل اندروید اوریو را اجرا می کنند چرا که قابلیت Notification Channels تنها در این نسخه از سیستم عامل ارائه می شود.