هم رسان: شرکت انگلیسی Novo Innovations شیر رادیاتور هوشمند جدیدی تولید کرده که به شما امکان می دهد تا سیستم گرمایش مرکزی منزل خود را دقیق تر از زمانی کنترل کنید که تنها از یک ترموستات هوشمند استفاده می کنید.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، شیر رادیاتورهای هوشمند Novo به شما اجازه می دهد هر اتاق را به صورت جداگانه کنترل کنید. این شیرهای هوشمند یک اپلیکیشن همراه دارند که دسترسی از راه دور و انجام تنظیمات در زمان عدم حضور در منزل را برای شما فراهم می کند. فیلم معرفی را در زیر تماشا کنید تا اطلاعات بیشتری درباره شیرهای رادیاتور هوشمند به دست آورید.

شیرهای رادیاتور ما که کاربرد و نصب آسانی دارد، با استفاده از اپلیکیشن Novo Go کار می کنند و امکان کنترل را به شما می دهند. عمر باطری دو ساله این شیرها کار با آنها را آسان کرده است. طراحی زیبا و خاص این محصول جدید هم با دکوراسیون مدرن و هم کلاسیک سازگاری دارد. Novo به شما اجازه می دهد گرمای منزل خود را کنترل کنید. فناوری خلاقانه و نرم افزار هوشمند این محصولات در حالی که راحتی را برای شما به ارمغان می آورد، در مصرف انرژی تا حد زیادی صرفه جویی می کند.
گوشی های هوشمند تنها به شما امکان کنترل کل خانه را می دهند اما منطقی نیست که دمای اتاق خواب در زمانی که از آن استفاده نمی شود به اندازه اتاق نشیمن باشد. چرا نباید بتوانیم همه اتاق ها را به صورت جداگانه کنترل کنیم و دما و رطوبت هر کدام از آنها نبینیم؟ Novo برای برطرف کردن این موارد، شیر رادیاتور هوشمند را ابداع کرده است.
شیر رادیاتور هوشمند Novo در حال حاضر در کیک استارتر قرار دارد تا سرمایه اولیه خود را که از 40 یورو شروع می شود جمع آوری کند. انتظار می رود این محصول بهمن ماه امسال عرضه شود.