هم رسان: خوشبختانه بیشتر ابزارها و گجت هایی که ما این روزها به کار می بریم از استاندارد یکسانی در مورد شارژ استفاده می کنند که همگی از طریق یو اس بی انجام می شوند. این به این معناست که اگر تمایل دارید از چندین شارژر استفاده نکنید، می توانید یک هاب شارژ یو اس بی برای همه دستگاه های خود تهیه کنید که سازنده لوازم جانبی Nomad به این نیاز شما پاسخ گفته است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، این شرکت به تازگی هاب شارژ یو اس بی بدون سیم خود را رونمایی کرده است که همانطور که از آن نام این محصول می توان متوجه شد این یک هاب یو اس بی است که از تکنولوژی شارژ بی سیم نیز پشتیبانی می کند. این دستگاه از تکنولوژی شارژ بی سیم Qi بهره می برد، بنابراین در صورتی که دستگاه های مانند آیفون 8، 8 پلاس و یا آیفون 10دارید که از Qi پشتیبانی می کنند، می توانید با قرار دادن گوشی روی این هاب آن را شارژ کنید.

به گفته شرکت سازنده، این هاب قادر به شارژ 5 دستگاه در آن واحد است. این دستگاه همچنین دارای لامپ های نشان دهنده شارژ است که مربوط به هر پورت است و در نتیجه کاربر می داند که کدام پورت آماده استفاده است. در مورد توان انرژی باید بگوییم، ماکزیموم توان آن 30 وات است، اما مسلم است که در صورت استفاده از هر 5 پورت این توان بین این پورت ها تقسیم خواهد شد.
این هاب با استفاده از یک قاب پلی کربنات، پایه TPE ، قطعات داخلی فولادی و یک رویه پلاستیکی مات و نرم ساخته شده است. در صورتی که فکر می کنید این هاب می تواند برایتان مفید باشد، می توانید به سایت رسمی Nomad مراجعه کنید و این هاب را با قیمت 80 دلار خریداری کنید.