هم رسان: اصلی ترین نقطه ضعف بیشتر ساعت های هوشمند در این روزها عمر باتری آنها است، که در بیشتر آنها کاربران مجبور هستند دستگاه خود را هر روز شارژ کنند. به همین دلیل ساعت های هوشمند هیبریدی مانند Withings Activite Steel جایگزین مناسب و معقولی هستند، چرا که حداقل این ساعت ها همچنان زمان را نیز نشان می دهند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، بنابراین در صورتی که قصد دارید چنین دستگاهی خریداری کنید، باید بگوییم که نوکیا اخیرا یک ساعت هوشمند با نام Nokia Steel و در تعداد محدود معرفی کرده است. این ساعت در اصل شبیه به ساعت های هوشمند سابق است، به استثنای این که این ساعت در حال حاضر در رنگ های صورتی و کاملا مشکی عرضه شده است، که هر دوی این رنگ ها با تعداد محدود به مشتریان ارائه خواهد شد.

قابلیت های موجود در ساعت هوشمند بدون تغییر خواهند ماند، زیرا همانطور که گفتیم این تنها یک مدل نسخه محدود است. برای کسانی که اطلاع ندارند باید بگوییم که اوایل سال گذشته نوکیا برنامه های خود را برای خرید Withings اعلام کرد و در نهایت این شرکت را خریداری کرد، آنها محصولات موجود Withings را با برند جدید به بازار خواهند فرستاد. Nokia Steel یکی از محصولاتی است که با برند جدید روانه بازار شده است.
نوکیا ساعت هوشمند Nokia Steel مشکی رنگ را با قیمت 129.95 دلار و نسخه صورتی آن را با قیمت 149.95 دلار به فرو ش می رساند.