هم رسان: کاربران گوشی های اندرویدی باید برای دریافت به روز رسانی اندروید زمان های متفاوتی را منتظر بمانند زیرا برنامه شرکت های مختلف برای ارائه به روز رسانی ثابت نیست.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از ابرگیزمو، اگر یک شرکت هفته آینده به روز رسانی اندروید را برای گوشی های خود منتشر می کند به این معنا نیست که شما هم آن به روز رسانی را دریافت می کنید زیرا این امر بستگی به برنامه شرکت تولید کننده گوشی شما دارد.
در هر حال، اچ ام دی گلوبال اخیراً اعلام کرده چند گوشی هوشمند نوکیا تا پایان سال 2017 به روز رسانی اندروید 8.0 اورو را دریافت خواهند کرد که این می تواند خبر خوبی برای دارندگان این گوشی ها باشد. به گفته مدیر کل اچ ام دی گلوبال در استرالیا و نیوزیلند، سیستم عامل گوشی های نوکیا 3، نوکیا 5، و نوکیا 6 در ماه های آینده به اندروید 8.0 اوریو به روز رسانی می شود.

نوکیا-اندروید اوریوتاریخ دقیقی برای زمان ارائه این به روز رسانی منتشر نشده اما با توجه به اینکه در پاییز قرار داریم، احتمالاً این به روز رسانی به زودی منتشر خواهد شد. در حال حاضر، به روز رسانی اندروید اوریو در گوشی نوکیا 8 در حال آزمایش است بنابراین به احتمال زیاد تا ارائه این به روز رسانی زمان زیادی نمانده است.
شرکت اچ ام دی گلوبال همچنین تأیید کرده تمامی گوشی های فعلی این شرکت سال آینده و با انتشار اندروید P به این نسخه از اندروید به روز رسانی خواهند شد. باید منتظر بود و دید آیا این شرکت به وعده خود عمل خواهد کرد یا خیر زیرا در گذشته شرکت های زیادی بوده اند که به قول خود وفا نکرده اند.