هم رسان: دو هفته پیش، بتسدا تریلری را از نسخه ی بعدی بازی Fallout به نام Fallout 76 منتشر کرد. گرچه شرکت اطلاعاتی از این بازی را منتشر نکرد و این کار را به نمایشگاه E3 2018 موکول کرد. حالا بتسدا طی نمایشگاه E3 2018 تریلر جدیدی از Fallout 76 منتشر کرده که جزییاتی از این بازی را نشان می دهد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، علاقه مندان با تماشای این تریلر می توانند آشنایی بیشتری با بازی پیدا کنند؛ به گفته بتسدا بازی Fallout 76 پیش روایتی از تمام بازی های گذشته Fallout است. بدین تریتب بازیکنان با انجام این بازی، دنیایی از Fallout را تجربه خواهند کرد که پیش از این ندیده بودند و همچنین به گفته ی هاوارد ، طراح این بازی، حجم این بازی چهار برابر Fallout 4 می باشد. بدین تریتب بازیکنان به محتوای بیشتری دسترسی خواهند داشت و مکان های جدیدی را تجربه خواهند کرد.

در طول نمایش تریلر جدید این بازی در نمایشگاه E3 2018 ، تاد هاوارد جزییات زیادی را درباره Fallout 76 به اشتراک نگذاشت و همچنان علاقه مندان بسیاری را منتظر گذاشت. طبق گزارش ها انتظار می رود Fallout 76 یک بازی آنلاین RPG به سبک survival باشد.
با توجه به اینکه بازیکنان در این بازی وظیفه دارند دنیا را نوسازی کنند ، خیلی دور از انتظار نخواهد بود که این بازی با حالت co-op ارائه شود یا حداقل برای رسیدن به هدف نهایی به کمک چند بازیکن انجام شود. احتمال دارد بتسدا در کنفرانس خبری خود ، جزئیات بیشتری از بازی را منتشر کند.