هم رسان: سامسونگ از مانیتور 34 اینچی QLED و مجهز به درگاه Thunderbolt 3 به نام CJ791 رونمایی کرد و هفته ی آینده در نمایشگاه CES 2018 آن را در معرض دید عموم قرار خواهد داد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و نقل از گیکی گجتز، مانیتور 34 اینچی CJ791 جدید سامسونگ دارای نسبت تصویر 21:9 است و تصاویر را با وضوح 3440 در 1440 پیکسل ارائه می دهد.

« سئوگ جی کیم » معاون اجرایی بخش ویژوال دیسپلی سامسونگ در این باره گفته است:” سامسونگ به عنوان شرکت پیشگام در صنعت مانیتورهای خمیده، همچنان به دنبال روش های جدیدی برای بهبود صفحه نمایش ها و ارائه ی محصولاتی با بهترین عملکرد و متناسب با سطح انتظارات مشتریان است.” وی در ادمه گفته:” مانیتور CJ791 با بهره مندی از درگاه اتصال Thunderbolt 3 به همراه بهترین نوع صفحه نمایش خمیده و ارائه ی تصاویر با کیفیت QLED موجب رضایت و خرسندی کاربران خواهد شد. ما در نظر داریم قابیلت های کامل صفحه نمایش جدید خود را در نمایشگاه CES 2018 در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهیم. ”
شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی مانیتور QLED 34 اینچی CJ791 جدید سامسونگ به وب سایت رسمی این شرکت مراجعه فرمایید. در حال حاضر اطالاعاتی درباره ی قیمت و تاریخ عرضه ی این محصول ارائه نشده است.