هم رسان: یکی از شایعاتی که در حال حاضر در فضای اینترنت منتشر شده است این است که سامسونگ در حال کار بر روی یک گوشی هوشمند با نام Galaxy X است که دارای صفحه نمایشی کاملا انعطاف پذیر است، به طوریکه کاربران بدون هیچ آسیبی به آن می توانند گوشی را از وسط تا کنند. به هر حال در سال های اخیر شایعات زیادی درباره این گوشی منتشر شده است، اما در گزارشی جدید از Business Korea آمده است که این گوشی که علاقمندان زیادی منتظر آن هستند در سال 2018 رونمایی خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، این گزارش به صحبت های «کو دانگ جین» رئیس بخش موبایل سامسونگ اشاره می کند که اعلام کرده است شرکت قصد دارد در سال جدید نمونه ای از این دستگاه را رونمایی کند. اظهار نظراتی در اوایل سپتامبر انجام شده است ، اما هنوز مطمئن نیستیم که پیشرفت سامسونگ در این لحظه تا چه حدی است. اما به هر حال ممکن است که سامسونگ به این تکنولوژی نزدیک شده باشد، چرا که اخیرا اعلام شد که گلکسی ایکس در وب سایت خود سامسونگ ذکر شده است، اما این که این همان گوشی است که شایعات می گویند یا خیر هنوز مشخص نیست و باید منتظر بمانیم.

گفته می شود که سامسونگ در این اقدام خود تنها نیست چرا که طبق گزارشات اولیه سازندگان دیگری نیز هستند که بازار گوشی های تاشو را زیرنظر گرفته اند، برای مثال می توان به ال جی اشاره کرد که یکی از رقبای اصلی سامسونگ در زمینه های مختلف و از آن جمله گوشی های هوشمند و تکنولوژی صفحه نمایش به حساب می آید. در واقع ثبت اختراع جدید توسط اپل حاکی از این است که کوپرتینونشین ها هم می توانند در این زمینه تلاش کنند، اما به هر حال نمی توان با اطمینان کامل درباره این قضیه صحبت کرد چرا که هیچ تضمینی وجود ندارد که اختراعات در نهایت منجر به تولید یک محصول واقعی و کاربردی شود.
به هر حال زمان مشخص می کند که آیا گوشی تاشوی سامسونگ در سال 2018 رونمایی خواهد شد یا خیر. نظر شما در این باره چیست؟