هم رسان: به روزهایی نزدیک می شویم که احساس می شود سری iPad اپل نیاز به یک محصول جدید دارد. گمانه زنی هایی وجود داشت که ممکن است آیپد جدید اپل در رویداد WWDC 2018 رونمایی شود، اما اکنون به نظر می رسد که احتمالا این اتفاق به تاخیر افتاده است، و در گزارشی جدید از بلومبرگ آمده است که آیپد جدید اپل در روزهای پایانی سال 2018 عرضه خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری همرسان و به نقل از ابرگیزمو، این گزارش درباره فشار اپل به شرکت های سازنده چیپ ست صحبت می کند و به سازندگان مختلف همراه با پردازنده های اختصاص آنها مانند پردازنده های سری A ، سری W که در دستگاه های بلوتوثی برای جفت شدن سریع به کار می رود، و پردازنده جدید Neural Engine که یک پردازنده هوش مصنوعی است و همچنین GPU های رایجی که برای آیفون 8 و آیفون ایکس استفاده شده است، اشاره می کند.

در بخشی از گزارش آمده است: ” از آنجایی که آیپد جدیددر روزهای پایانی سال جاری رونمایی خواهد شد، بنابراین می توان گفت که این دستگاه شامل موتور گرافیکی طراحی شده توسط اپل و پردازنده AI خواهد بود.” اکنون نمی توانیم مطمئن باشیم که آیا این گزارش در مورد یک iPad جدید و مستقل صحبت می کند یا اینکه دستگاه مورد بحث بخشی از برنامه به روزرسانی iPad است. نشانه هایی وجود دارد که اپل احتمالا در حال کار بر روی یک آیپد مدرن و پیشرفته است که گفته می شود مجهز به Face ID و کمترین حاشیه در اطراف صفحه نمایش است.
در این لحظه هنوز مشخص نیست که این آیپد عضوی از خانواده iPad Pro است و یا این که سری جدید از آیپد ها را معرفی خواهد کرد. به هر حال باید منتظر رونمایی از این دستگاه بمانیم، در صورتی که قصد دارید یک آیپد جدید خریداری کنید، بهتر است تا زمان رونمایی از آن دست نگه دارید، البته این به تمایل شما برای خرید جدیدترین و به روزترین دستگاه بستگی دارد.