هم رسان: سری جدید P20 از شرکت هوآوی در 27 مارس در شهر پاریس معرفی خواهد شد، شرکت هوآوی این خبر را چند هفته پیش تائید کرده بود و حالا مطالبی درباره قابلیت های پیش بینی شده این گوشی های جدید اعلام کرده است. احتمالا تا به امروز گزارش های بی شماری درباره این که یکی از مدل های P20 دارای یک سیستم دوربین سه گانه در پشت دستگاه خواهد بود، شنیده اید. هوآوی دو تیزر ویدئویی برای P20 منتشر کرده است که قابلیت های دوربینی بهبود یافته این دستگاه های جدید را به تصویر می کشند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، یکی از این فیلم ها باعنوان “See Brighter” (واضح تر ببینید) عکاسی را نشان می دهد که تلاش می کند با انواع تجهیزات حرفه ای یک عکس عالی خلق کند. اما این عکاس با وجود تلاش های مکرر نمی تواند موفق به این کار شود در حالیکه یک کاربر گوشی هوآوی تنها با یکبار امتحان عکسی فوق العاده و بی نقص می گیرد.

فیلم بعدی نیز با عنوان “See Closer” (نزدیکتر ببینید) یک عکاس با تجهیزات معمولی را در مقابل یک کاربر هوآوی قرار می دهد. هر دو تیزر با شعار See Mooore with AI به پایان می رسد که هوآوی برای تبلیغ گوشی های در دست ساخت خود استفاده کرده است. اشتباه تایپی عمدی Mooore با سه بار تکرار حرف o اشاره مستقیم هوآوی به این است که در مدل P20 حداقل از یک سیستم دوربین سه گانه استفاده شده است.
هوآوی گوشی های P20 جدید را با جزئیات کامل در 27 مارس در رویدادی در شهر پاریس معرفی خواهد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر باید تا آن روز منتظر بمانیم.