هم رسان: شرکت HP در این هفته نوت بوک خود یعنی HP ZBook را معرفی نمود که این نوت بوک به تجهیزاتی که شرکت ها ارائه می دهند به روز رسانی شده است.


در این مدل جدید از سری جدید نسل 8 پردازنده Intel Cori9 هشت هسته ای به همراه گرافیک NVIDIA Quadro P2000  استفاده شده است. شرکت HP همچنین نوت بوک های ZBook 15 و ZBook 17 به روز رسانی نموده است که با این به روز رسانی از پردازنده Corei9 و 128GB رم قادر به پشتیبانی می باشند. قیمت تعیین شده برای ZBook Studio ، ZBook 15 و ZBook 17 از 1349 دلار آغاز می شود، در حالیکه قیمت HP ZBook Studio x360 1499 دلار تعیین شده است.


نوت بوک HP ZBOOK Studio مجهز به صفحه نمایش 15.6 اینجی بوده و نوت بوک ZBook Studio x360 یک نوت بوک تبدیل شونده می باشد و صفحه نمایش لمسی دارد، این نوت بوک یک لولای 360 درجه ای دارد و مقدار ضخیم تر بوده و از قلم Wacom AES با سطح حساسیت فشار 4096 پشتیبانی می نماید. هر دو دستگاه HP ZBook Studio از صفحه نمایش 4K و 32GB رم نیز پشتیبانی می نمایند.
نوت بوک جدید HP ZBook  همچنین امکان ذخیره سازی با سیستم RAID 1 را نیز ارائه می دهد که از دو حافظه ذخیره سازی SSD  پشتیبانی می نماید که داده ها را به صورت اتوماتیک آینه شکل ذخیره سازی می نماید. برای کسب اطلاعتا بیشتر می توانید به وب سایت رسمی شرکت HP مراجعه نمایید.