هم رسان: در نمایشگاه خودروی ژنو علاوه بر Mercedes AMG G63 جدید شاهد رونمایی از خودروی دیگری با نام فیس لیفت مرسدس مایباخ کلاس اس خواهیم بود.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، مرسدس مایباخ کلاس اس در نمایشگاه خودروی ژنو در 15 اسفند رونمایی خواهد شد، این خودرو در اواخر تابستان سال جاری در ایالات متحده به فروش خواهد رسید.
طراحی مجدد دریچه رادیاتور با استرات های عمودی و عالی خود جلوی این خودروی جدید را برجسته می کند. این دریچه از کت و شلوارهای خط دار الهام گرفته شده است که این طرح برای اولین بار در Vision Mercedes-Maybach 6 به نمایش گذاشته شد، کوپه منحصر به فردی که در هنگام رونمایی در آگوست 2016 کارشناسان و علاقمندان به این برند را به هیجان آورد.

فیس لیفت جدید مرسدس مایباخ کلاس اساستفاده از دو رنگ در بدنه خارجی این خودرو نیز از تم کلاسیک مرسدس مایباخ الهام گرفته شده است، در حال حاضر با 9 ترکیب رنگی مختلف عرضه می شود. در تمامی رنگ های تیره یک پوشش دولایه شفاف به عنوان گزینه جدید دیده می شود که جلوه ای درخشان همراه با افکتی جذاب و تصور عمق شگفت انگیز ایجاد می کند. دومین لایه شفاف روی بدنه و همچنین سنباده کشی بعدی آن توسط کارگران آموزش دیده و ماهر به صورت دستی و به روشی بسیار پیچیده انجام شده است.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این خودروی جدید می توانید به وب سایت رسمی مرسدس مراجعه فرمایید.