هم رسان: LG اعلام کرده است که نسخه جدیدی از سیستم مراقبت از لباس خود با نام LG Styler را در ماه ژانویه در CES 2018 عرضه خواهد داد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز،  LG Styler بزرگتر از مدل قبلی است و فضای کافی برای تمییز کردن شش لباس در یک بار را دارد.
استایلر جدید ال جی می تواند از لباس ها و دیگر لوازم کل خانواده مراقبت کند، برای مثال می توان چیزهایی که به مراقبت بیشتر و دقیق تری نیاز دارند، مانند لباس های زیر، بلوزها، کت و شلوار های رسمی گرفته و لباس های جین، تیشرت ها و یا حتی لباس کودکان و عروسک های مخملی را در این کمد قرار داد. آویز متحرک داخل این کمد می تواند وزن بیش از 5 لباس را تحمل کند و همچنین قسمت Pants Crease Care که مخصوص تمیز کردن بهتر شلوار ها است که در داخل در شیشه ای بسیار زیبای آن تعبیه شده است، می تواند شلوارهای بزرگتر تا سایز 48 اینچ را هم نگه دارد و چین و چروک های بیشتر از 60 سانتی را باز کند. فضای وسیع تر استایلر جدید از فضای کافی برای لباس هایی مانند ژاکت ها و کت های زمستانی که جای بیشتری را اشغال می کنند، برخوردار است.

قابلیت اتصال به وای فای و تنظیمات ساده و کاربرد آسان از طریق گوشی همراه تا حد زیادی باعث راحتی کاربران شده است. تنظیمات مختلفی را می توان از اینترنت دانلود کرد و از اپلیکیشن موبایلی آن نیز می توان برای ردیابی میزان مصرف انرژی و یا تنظیم یک اعلان برای اعلام پایان دوره تمییز کردن استفاده کرد. در مورد لباس هایی که علامت NFC روی آنها خورده است، گوشی همراه می تواند این علامت را اسکن کرده و تنظیمات متناسب با آن را در استایلر استفاده کنید.
اطلاعات بیشتر درباره استایلر جدید ال جی در لینک زیر موجود است، برای کسب اطلاعات بیشتر و دقیق تر باید تا ماه ژانویه منتظر بمانیم.