هم رسان: بی ام و به تازگی از کانسپت نسخه جدید روداستر خود، بی ام و Z4 رونمایی کرد. نسخه نهایی خودروی جدید بی ام و Z4 بر پایه این کانسپت ساخته خواهد شد. بنابراین علاقه مندان با رونمایی این کانسپت می‌توانند اطلاعاتی از طراحی نهایی این خودرو به دست آورند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از گیکی گجتز، مدل جدید بی ام و Z4 قرار است در سال 2018 رونمایی شود. مدل نهایی این خودرو مسلماً شبیه به خودرویی که در عکس زیر می‌بینید نخواهد بود اما طراحی آن شباهت بسیاری به این مدل خواهد داشت.

کمپانی خودروسازی بی ام و در رویداد Pebble Beach که در آن خودروهای لوکس و کلاسیک جهان معرفی می‌شود از کانسپت (مدل مفهومی) روداستر جدید خود رونمایی کرد.

بی ام و Z4 دارای طراحی پویا، پیشرفته و بسیار مقاوم است. طراحی جذاب و خارق العاده این کانسپت تنها پیش نمایشی از طراحی سری مدل‌های این خودرو در سال‌های آینده خواهد بود.

«آدریان ون هویدانک» در خصوص این مدل می‌گوید: «کانسپت بی ام و Z4 یک خودروی تمام و کمال برای رانندگی است. تجهیز این خودرو به ملزومات ویژه و مورد نیاز باعث شده تا رانندگان با استفاده از عملکرد بالای موتور این خودرو رانندگی بسیار لذت بخشی را تجربه کنند.»