هم رسان: بی ام و در خلال نمایشگاه خودرو لس آنجلس (LA Auto Show) از مدل جدید بی ام و i8 روداستر معرفی کرد. این شرکت همچنین نسخه به روز شده i8 کوپه را نیز رونمایی کرد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، بی ام و i8 کوپه می‌تواند در عرض 4.4 ثانیه به شتاب 0 تا 62 مایل در هر ساعت برسد، مدل جدید i8 روداستر در عرض 4.6 ثانیه به این شتاب می‌رسد.

بی ا م و i8 روداستر همانند مدل بی ام i8 کوپه بر پایه طراحی خودروی LifeDrive با شاسی آلومینیومی و کابین داخلی از جنس پلاستیک تقویت شده با فیبر کربن (CFRP) طراحی شده است. فناوری بهینه شده eDrive بی ام و در هر دو مدل به کار رفته که شامل یک باتری ولتاژ بالا به همراه ظرفیت سلولی و انرژی ارتقاء یافته و یک موتور الکتریکی با خروجی قدرتمند است. نتیجه بهره مندی از این فناوری، افزایش عملکرد دینامیکی، محدوده عملکرد و همچنین میزان مسافتی است که می‌توان با سیستم الکتریکی پیمود.

شما می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره مدل جدی بی ام و i8 روداستر و کوپه به وب سایت رسمی بی ام و مراجعه فرمایید. مدل‌های جدید رود استر و کوپه مه سال 2018 وارد بازار خواهند شد و تاکنون هیچ اطلاعاتی درباره قیمت آن‌ها منتشر نشده است.