هم رسان: Hoggy 2 یک بازی پازلی پلت فرمی است و به نظر می رسد این بازی از کنسول Nintendo فرار کرده است. فرضیه اصلی این بازی شامل یک شخصیت شیطانی با نام Moon Men است که بچه های قهرمانان حبابی شکل را می دزدد. شما باید جایی که بچه ها در آن مخفی شده اند را پیدا کنید و در داخل مسیری پرپیچ و خم از مراحل مختلف عبور نمایید.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از تکرادار، هر کدام از این مراحل یک رقابت کوچک دارد که از پلتفرم ها، دشمنان، تله ها و میوه های مختلفی تشکیل شده اند. با خوردن هر میوه یک کلید به دست خواهید آورد. زمانی که کلید های کافی به دست آوردید می توانید قسمت های مختلف این مسیر پرپیچ و خم را باز کنید.

قسمت های سکوبندی شده اغلب خطرناک هستند. مراحل اولیه برای شما آسان خواهد بود اما با پیش رفتن مسابقه ادامه کار سخت خواهد شد مگر این که تمامی چیزهای اطرافتان را مهم بشمارید.شاید یک بلوک که قبلا هیچ توجهی به آن نداشتید و یا یک روش جدید برای انجام کارها بتواند به شما کمک کند.
شما باید تمامی 200 مرحله طراحی شده را به بهترین شکل پشت سر بگذارید و یا در یک نرم افزار level editor مرحله خودتان را طراحی کنید و یا اینکه از طراحی های انجام شده در انجمن Hoggy استفاده کنید. با کمال تعجب این بازی با تمامی مراحل آن رایگان است. همین حالا دانلود کنید.