هم رسان: آئودی از خودروی جدید آئودی A7 اسپرت بک (Audi A7 Sportback) خود رونمایی کرد. این خودروی جدید نسبت به مدل قبلی خود چندین تغییر اساسی داشته و اکنون ظاهر اسپرت تری به خود گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، خودروی جدید اسپرت بک A7 فناوری‌های مختلفی را با پرچم دار آئودی A8 سهیم شده و با قابلیت‌ها و فناوری‌های رده بالایی ارائه شده است.

آئودی A7 اسپرت بکآئودی برای طراحی A7 اسپرت بک از نسل جدید آئودی A8 الهام گرفته اما با این حال جلو پنجره A7 عریض‌تر و کم ارتفاع‌تر از مدل A8 است. چراغ‌های جلو باریک و طراحی ورودی‌های هوا ظریف و جسورانه و همچنین کاپوت جلو مسطح این خودرو در یک نگاه یادآور طراحی خودروهای اسپرت گرن توریزمو است.

آئودی A7 اسپرت بکخودروی آئودی A7 اسپرت بک با یک کاپوت کشیده، فاصله زیاد بین دو محور و برآمدگی‌های کوتاه نمونه‌ای از یک خودروی قدرتمند است. رینگ‌های این خودرو تا اندازه 21 اینچ قابل سفارش هستند. سقف این خودرو با شیب زیبایی به سمت عقب آن کشیده شده است. چهار مشخصه در این خودرو ترسیم کننده کوپه بودن این خودرو است؛ A7 اسپرت بک با 4,969 میلی متر طول (16.3 ft)، فاصله محوری 2,926 میلی متری (9.6 ft) و 1,908 میلی متر عرض (6.3 ft) تنها دارای 1,422 میلی متر (4.7 ft) ارتفاع است.

آئودی A7 اسپرت بکآئودی خودروی جدید A7 اسپرت بک را اسفند امسال وارد بازار خواهد کرد. این خودرو ابتدا وارد بازار آلمان خواهد شد و با قیمت پایه 67,800 یورو به فروش خواهد رسید.

آئودی A7 اسپرت بک