هم رسان: آمازون قصد دارد در اواخر سال جاری دو تلویزیون پرچم‌دار جدید Fire TV را رونمایی کند که هر دوی آن‌ها قادر به پخش فیلم‌های 4K Ultra HD HDR با سرعت 60 فریم بر ثانیه هستند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از گیکی گجتز، همان‌طور که در عکس‌های منتشر شده مشاهده می‌کنید، Fire TV کوچک‌تر شامل یک اتصال HDMI کوچک همراه با یک کابل است که همیشه به Fire TV مستطیلی شکل باریک وصل است.
این Fire TV پرچمدار مکعبی شکل است و به قابلیت‌های مشابهی که دستیار شخصی Echo Dot آمازون مجهز شده و قابلیت‌های کنترل هندزفری Alexa را نیز ارائه می‌دهد. از دیگر قابلیت‌های این پرچمدار می‌توان به فرستنده IR اشاره کرد که به سیستم اجازه می‌دهد تلویزیون و دیگر تجهیزات A/V را کنترل کند.


اگر چه آمازون تا به این لحظه جزئیاتی درباره این دو سیستم 4K Fire TV جدید منتشر نکرده اما گزارش Sources حاکی از این است که احتمالاً آمازون سخت افزار جدید را تا پایان سال 2017 رونمایی خواهد کرد. در صورت درست بودن گزارش‌ها حتی ممکن است اولین سیستم در اواخر همین ماه معرفی شود.
به محض کسب اطلاعات جدید با شما در میان خواهیم گذاشت. اما برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید به سایت اصلی در لینک زیر مراجعه نمایید.