هم رسان: فهرست بلند بالایی از قابلیت های هوش مصنوعی وجود دارد و حالا گزینه نوشتن داستان های ترسناک هم به این فهرست اضافه شده است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، حالا محققان موسسه فناوری ماساچوست موفق به ایجاد بات مجهز به هوش مصنوعی شده اند که می تواند داستان های ترسناکی بنویسد. محققان که این بات را «شلی» نامیده اند، می گویند شلی اولین نویسنده هوش مصنوعی همکار در ژانر داستان های ترسناک در دنیا است.
یکی از محققان این پروژه اعلام کرده شلی یک بات هوش مصنوعی مبتنی بر یادگیری عمیق است که اسم آن از ماری شلی نویسنده داستان های ترسناک گرفته شده است.
به این بات از ابتدا بیش از 140 هزار داستان ترسناک در بخش محبوب r/nosleep وب سایت ردیت آموزش داده شده است. این بات در حال حاضر قادر است بر اساس چیزهایی که تا به حال آموخته داستان های کوتاه تصادفی تولید کند و با توجه به متن یک داستان آن را ادامه دهد.

تاکنون شلی توانسته بیش از 100 داستان در کنار کاربران توئیتر بسازد که به عقیده Yanardhag بعضی از آنها واقعاً ترسناک هستند.
شلی را می توانید در داستان های ترسناک توئیتر پیدا کنید. این بات می تواند در هر ساعت یک داستان ترسناک جدید با هشتک #yourturn در توئیتر منتشر کند. در واقع این یک دعوت از کسانی است که دوست دارند در داستان نویسی شرکت کنند. این افراد می توانند این کار را با پاسخ دادن به اولین توئیت شلی انجام دهند. زمانی که شلی این پاسخ را دریافت کند، با بخش بعدی داستان پاسخ خواهد داد.
همین الان به صفحه توئیتری شلی بروید و کار خود را شروع کنید. همیشه این شانس را ندارید که بتوانید با همکاری یک ماشین یک داستان ترسناک بنویسید، پس فرصت را از دست ندهید.