هم رسان: اوایل سال جاری مایکروسافت رسماً دستگاه Surface Pro LTE را معرفی کرد. شایعات اخیر حاکی است این دستگاه در آذرماه رونمایی خواهد شد. در حال حاضر مایکروسافت رسماً اعلام کرده LTE Surface Pro در این ماه رونمایی خواهد شد و این دستگاه در دو نسخه متفاوت وارد بازار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، این خبر توسط پانوس پانوی در رویداد Microsoft’s Future Decoded در لندن اعلام شد. این دستگاه مجهز به قابلیت LTE Advanced است که سرعت قابل توجه 450 مگابایت بر ثانیه ارائه می‌دهد. این لپ تاپ از مودم Cat 9 استفاده می‌کند که سرعت بالایی دارد و تقریباً از 20 باند سلولی مختلف پشتیبانی می‌کند.

نسخه دارای رم 4 گیگابایتی و حافظه داخلی 128 گیگابایت این لپ تاپ با قیمت 1149 دلار عرضه خواهد شد. مدل دیگری از این دستگاه با پردازنده Intel Core i5، رم 8 گیگابایتی و حافظه اس اس دی 256 گیگابایتی عرضه می‌شود که قیمت آن 1449 دلار خواهد بود.
مایکروسافت در زمان معرفی لپ تاپ Surface Pro LTE در اوایل سال جاری همچنین اعلام کرد نسخه‌هایی از این لپ تاپ را همراه با پردازنده Intel Core i7 رونمایی خواهد کرد. هنوز اطلاعاتی درباره زمان دقیق رونمایی این دستگاه وجود ندارد. منتظر اطلاعات بیشتر درباره دستگاه جدید Surface Pro مجهز به LTE در زمان رونمایی باشید.