هم رسان: مایکروسافت از امروز رسماً سیستم پیش‌فروش عینک Microsoft HoloLens خود را باقیمت 3000$ آغاز کرد.به گزارش هم رسان،اوایل هفته اسناد و مدارکی به بیرون درز کرده و در سایت Fortune نیز منتشر شد. البته این اسناد به‌سرعت از سایت مذکور برداشته شد. در مطالب مذکور به این مسئله اشاره‌شده بود مایکروسافت در حال آماده شدن برای باز کردن و دریافت سفارش و پیش‌فروش عینک واقعیت افزوده خود است.

hololens_official_a1

مایکروسافت تأکید کرده این نسخه موجود HoloLens یک نسخه برای مشتریان نبوده و صرفاً برای توسعه‌دهندگان آماده‌شده تا بتوانند نرم‌افزارهای واقعیت افزوده برای این سخت‌افزار جدید که برای اولین بار در سال گذشته رونمایی شد را طراحی نمایند. انتظار می‌رود ارسال پیش‌فروش‌های Microsoft HoloLens تا از 10 فروردین‌ماه آغاز شود. شما می‌توانید با دیدن فیلمی که در ادامه مطلب می‌آید، با این دستگاه بیشتر آشنا شوید.

Microsoft-HoloLens-2

دستگاه Microsoft HoloLens مجهز به بلوتوث 4.1 است که به شما این امکان را می‌دهد تا لوازم جانبی مختلفی را در زمانی که به آن‌ها نیاز دارید، به این دستگاه متصل کنید. یکی از این وسایل احتمالی دکمه کلیک است که به همراه کیت توسعه عرضه می‌شود. سیستم HoloLens احتیاج ندارد تا به رایانه متصل شود. حتی اگر دستگاه با ویندوز 10 باشد، به کاربران یک رابط شبیه به سیستم یکپارچه جدید از سخت‌افزارهای ویندوز ارائه می‌دهد که توسط مایکروسافت عرضه شده به همراه سیستم‌عامل ویندوز 10 در اوایل سال گذشته عرضه شده است.

منبع : Geekygadget