هم رسان: مایکروسافت فهرست بازی های رایگان جدید ماه مارس 2018 را اعلام کرد. این شرکت یک هفته قبل از شروع زمان انتشار رایگان این بازی ها فهرست مربوطه را اعلام کرده بنابراین مشترکین ایکس باکس لایو گلد فرصت خواهند داشت تا در صورت نیاز فضایی را در کنسول خود برای این بازی ها ایجاد کنند. برای هر کدام از کنسول های ایکس باکس وان و ایکس باکس 360 دو بازی ارائه خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، مشترکین ایکس باکس لایو گلد و دارنده ی ایکس باکس وان از۱۰ اسفند تا ۱۱ فروردین به صورت رایگان به بازی Trials of the Blood Dragon دسترسی خواهند داشت. در این بازی بازیکنان در طول 30ماموریت در هفت دنیای متفاوت با قدرت به مبارزه خواهند پرداخت.

فهرست بازی های رایگان ایکس باکس لایو گلد در مارس 2018Superhot عنوان دیگری است که دارندگان ایکس باکس وان می توانند از ۲۵ اسفند تا ۲۷ فروردین به صورت رایگان ار آن لذت ببرند. این عنوان یک بازی اول شخص تیر انداز است و بازیکنان باید در آن برای حرکت های خود برنامه ریزی داشته باشند و جهت پیروزی در نبرد شرایط سختی را پشت سر بگذارند.
عنوان های Brave: The Video Game و Quantum Conundrum نیز به صورت رایگان در اختیار مشترکین دارنده ایکس باکس 360 قرار می گیرد. هر دو این عنوان ها به واسطه ی backward-compatible به ترتیب از ۱۰ تا ۲۴ اسفند و ۲۵ اسفند تا ۱۱ فروردین علاوه بر ایکس باکس 360 در کنسول ایکس باکس وان نیز به رایگان در دسترس قرار می کیرند..