هم رسان: مایکروسافت وظایف برنامه ریزی، یادداشت برداری و پاسخ دادن به ایمیل‌ها را با گیف هایی در Outlook برای کاربران اندرویدی دارای حساب‌های تجاری Outlook.com و Office 365 راحت‌تر کرده است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از انگجت، مایکروسافت افزونه‌های اپلیکیشن های متفرقه را تنها پس از چند ماه از راه اندازی آن در سیستم عامل آی او اس به سیستم عامل موبایلی گوگل وارد کرد. فهرست اپلیکیشن هایی که کلاینت ایمیل می‌توانستند دسترسی داشته باشند را نیز تا حدودی تغییر داده است. تنها کافی است به قسمت تنظیمات بروید، بر روی Add-ins کلیک کنید و علامت به علاوه کنار اپلیکیشن هایی که می‌خواهید فعال کنید را بزنید. Outlook علاوه بر این به شما اجازه می‌دهد تا یادداشت‌های خود را در Trello یا Evernote ذخیره کنید و ایمیل‌ها را با Microsoft Translator از داخل برنامه ترجمه کنید. هم اکنون به شما اجازه می‌دهد تا به برنامه‌هایی از قبیل Wrike، JIRA، MeisterTask، Gfycat و MojiLala دسترسی داشته باشید.

سه برنامه Wrike, JIRA, MeisterTask برای گروه طراحی شده‌اند و امکان پاسخ دادن به ایمیل‌های کاری را در زمان جا به جایی و یا تعطیلات برای کاربران فراهم می‌کنند. از طرف دیگر Gfycat و MojiLala می‌توانند پاسخ‌های شما را رنگی کنند و شما می‌توانید با استفاده از آن‌ها گیف ها و استیکرهای جذابی به پاسخ‌هایتان اضافه کنید. برای یافتن مطالبی که سال‌ها پیش ذخیره کرده‌اید، لازم نیست از آتلوک خارج شوید. این اپلیکیشن های جدید نه تنها در نسخه اندرویدی وجود دارند، بلکه در نسخه‌های آی او اس، ویندوز، مک و وبی نیز موجود است اما خبر خوب این است که مایکروسافت قول داده در آینده‌ای نزدیک این امکان را فراهم خواهد کرد که کاربران بتوانند به تمامی این افزونه‌ها دسترس داشته باشند، حتی اگر از حساب آتلوک خود با اپلیکیشن آی او اس یا اندرویدی جیمیل استفاده می‌کنند.