هم رسان: مایکروسافت اعلام کرد موتور جست وجوی جدید هوشمندی را به بینگ (Bing) اضافه می‌کند که بر مبنای هوش مصنوعی کار می‌کند. این قابلیت با هدف ارائه پاسخگویی سریع‌تر، ارائه اطلاعات کامل‌تر و جامع‌تر و برقراری تعامل بهتر با موتور جست وجو طراحی شده است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، پاسخ گویی هوشمند (Intelligent Answers) یکی از قابلیت‌های جست وجوی جدید است که مایکروسافت به بینگ آورده است. این قابلیت از امکانات درک مطلب ماشینی برای خواندن و تجزیه و تحلیل اسناد بی شمار وب بهره می‌گیرد تا کاربران با سرعت و اطمینان بیشتری به پاسخ‌های مرود نظر خود دست یابند.

مایکروسافت قابلیت هوش مصنوعی را به بینگ اضافه می‌کندبینگ از این پس برای ارائه پاسخی معتبر اطلاعات را از چندین منابع مختلف مورد بررسی قرار می‌دهد. در صورتی که در مرور موضع خاصی جنبه‌های مختلی وجود داشته باشد، بینگ دو دیگاه متفاوت را از منابع معتبر جمع آوری کرده و آن را در بالای صفحه به کاربر نشان می‌دهد.
همچنین موتور جست وجوی تصویر بینگ نیز ارتقا پیدا کرده است. تمامی این تغیرات هم اکنون در اختیار علاقه مندان قرار داده شده است.