هم رسان: استدیو کونامی (Konami) این هفته جزییات بیشتری را در مورد بازی جدید ماجراجویی و اکشن Metal Gear Survive منتشر کرد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، این بازی اوایل سال آینده میلادی ـ 1 اسفند ـ برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی از طریق استیم ارائه می شود. توسعه دهنده این بازی گفته Metal Gear Survive سبکی جدیدی از بازی Metal Gear را ارائه می دهد که در آن کار تیمی و استراتژی، کلید اصلی سرنوشت شماست.
برای آشنایی بیشتر با این نسخه از بازی شما را به تماشای تریلر یک نفره Metal Gear Survive دعوت می کنیم. شما می توانید این تریلر را در پایان مطلب مشاهده نمایید.

Metal Gear Surviveداستان بازی Metal Gear Survive دقیقاً پس از پایان حوادث Metal Gear Solid V: Ground Zeroes و پیش از حوادث Metal Gear Solid V: The Phantom Pain اتفاق می افتد. این بازی به صورت جهان باز اجرا می شود و بازیکنان با زاویه دید سوم شخص می توانند آن را در حالت های یک نفره یا چند نفره بازی کنند.
پس از آنکه Big Boss و Kazuhira از محاصره Mother Base خارج می شوند، حفره بزرگی در آسمان ایجاد می شود و نیروگاه دریایی و همینطور سربازان باقی مانده از Militaires Sans Frontières را به درون حفره می کشد. سربازان از طریق این حفره به همراه بقایای Mother Base به دنیای دیگری منتقل می شوند و در آنجا با موجودات زامبی مانندی به نام “creatures” روبه رو می شوند. هدف سربازان یافتن ابزار و وسایلی است که بتوانند با آن کاری انجام داده و به دنیای خود بازگردند. Metal Gear Survive یک داستان ساختگی است که در زمان واقعی رخ نمی دهد و شبیه به مأموریت های Jamais Vu و Deja Vu در Ground Zeroes است.