هم رسان: طی مراسم Paris Games Week بخش سرگرمی‌های شرکت سونی، Insomniac Games و Marvel تریلر تبلیغاتی را برای بازی ماجراجویانه Spider-Man منتشر کردند، این بازی منحصراً برای کنسول پلی استیشن 4 عرضه خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، در این بازی شما کنترل «پیتر پارکر» با تجربه را که حالا تجربه بیشتری در مبارزه با مجرمان پیدا کرده، به دست می‌گیرید. برای آشنایی بیشتر با این بازی شما را به تماشای تریلر تبلیغاتی منتشر شده در PGW 2017 دعوت می‌کنیم.
برخی ویژگی‌های بازی پلی استیشن 4 Spider-Man عبارت‌اند از:
– یک اسپایدر من ورزیده با تجربه چندین سال مبارزه با مجرمان، توانایی‌های آکروباتیک، مهارت‌های پویا و لباس جدید
– دنیای جدید اسپایدر من متشکل از شخصیت‌ها آشنا اما در نقش‌های ناآشنا است. پیتر پارکر در این نسخه با پیچیدگی‌های زندگی دوگانه خود به عنوان یک جوان بالغ با قدرت خارق العاده روبه رو است و در می‌یابد چگونه این قدرت روابط آن را تحت تأثیر قرار داده است.

تریلر معرفی Marvel Spider-Man در این نسخه عناصری به بازی اضافه شده که پیش از این در هیچ یک از بازی‌های Spider-Man ارائه نشده است. از جمله این عناصر می‌توان به انجام حرکات پارکور و تعامل منحصر به فرد با محیط بازی تا مبارزات و فعالیت‌های تخریبی جدید اشاره کرد.
این اسپایدرمن شخصیتی نیست که پیش از این در بازی‌ها آن را دیده‌اید بلکه این شخصیت پیتر پارکر با تجربه‌ای است که مهارت بالایی در مبارزه با مجرمان نیویورک سیتی پیدا کرده و در عین حال تلاش می‌کند زندگی شخصی خود را نیز سر و سامان دهد، این در حالی است که سرنوشت میلیون‌های شهروند نیویورکی بر عهده اوست.