هم رسان: مطمئناً برای شما هم پیش آمده که در حین تماشای حرکات افرادی که در حال انجام بازی‌های واقعیات مجازی هستند لبخند به لب آورده باشید زیرا این افراد با غرق شدن در فضای مجازی معمولاً در برخورد با وسایل تعادل خود را از دست داده و به زمین می‌خورند. اما همین صحنه‌های خنده دار پایان تلخی برای یکی از کاربران روسی داشته است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، طبق گزارش‌ها، مردی 44 ساله از روسیه هنگام انجام بازی واقعیت مجازی با میز شیشه‌ای برخورد کرده و به دلیل آسیب وارد شده و خونریزی شدید فوت کرده است.
معاون ارشد رئیس کمیته تحقیقات روسیه در این باره گفته است: «طبق گزارش‌های اولیه، این مرد در حالی که در آپارتمان خود مشغول بازی با هدست واقعیت مجازی بوده است با یک میز شیشه‌ای برخورد کرده و به دلیل خونریزی شدید فوت کرده است.» در گزارش‌هایی ادعا شده در صورتی که این مرد پس از صدمه دیدن به بازی خود ادامه نمی‌داد امکان داشت زنده بماند.

مرگ مرد روسی در حین انجام بازی واقعیت مجازیبروز این اتفاق بسیار عجیب بوده و بازتاب خبری زیادی در رسانه‌های کشورهای جهان داشته است اما صرف نظر از این موضوع، این اتفاق نشان می‌دهد افراد هنگام استفاده از فناوری‌های سه بعدی همچون واقعیت مجازی باید توجه بیشتری به محیط اطراف خود داشته باشند.