هم رسان: اگر امکان انجام نسخه ی 2014 بازی Life is Strange یا سری جدید این بازی، Before the Storm را نداشته اید اکنون این فرصت برای شما فراهم شده است. این بازی اپیزودیک داستان نوجوانی به نام Max را روایت می کند که می تواند به زمان گذشته بازگردد . از امروز ، پنج شنبه 23 آذر، تمامی دارندگان گوشی های آیفون و تبلت های آی پد می توانند این بازی را دانلود و از آنجام آن لذت ببرند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از انگجت، به گفته ی توسعه دهنده ی این بازی، به کارگیری موتور آنریل انجین 4 در این بازی موجب شده تا همه عناصر بازی بهتر از قبل نمایش داده شود. در نسخه آی او اس بازی Life is Strange ، استیکرهای iMessage این بازی و همچنین حالت عکاسی درون بازی نیز به کاربران ارائه می شود.

بازی Life is Strange به آیفون و آیپد می آیدشما می توانید پیشرفتتان در بازی و همینطور عکس هایی که گرفته اید را در شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید. سه اپیزود اول این بازی امروز ارائه می شود و اپیزودهای 4 و 5 آن نیز در نیمه ی اول سال 2018 منتشر خواهد شد. نسخه ی اندروید این بازی نیز اوایل سال 2018 منتشر خواهد شد.