هم رسان: ال جی از معرفی تلویزیون های جدید اولد و Super UHD در نمایشگاه CES خبر داد و گفت این تلویزیون های جدید مجهز به پردازنده های تصویری پیشرفته و سیستم هوش مصنوعی ThinQ می باشند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، ال جی اعلام کرده سیستم جدید ThinQ این امکان را فراهم خواهد کرد تا سرویس هوش مصنوعی این شرکت و همچنین شرکت های شخص ثالث از پلت فرم هوشمند خود استفاده کنند.

کاربران با استفاده از قابلیت هوشمند موجود در تلویزیون ها می توانند به صورت مستقیم با کنترل از راه دور تلویزیون صحبت کنند و از قابیلت های پیشرفته فناوری دستیار صوتی لذت ببرند. تلویزیون های ThinQ ال جی همچنین به عنوان یک هاب هوشمند خانگی عمل می کند و می توان با استفاده از آن به محصولات خانگی هوشمند دیگر از جمله جاروهای روباتیک، تهویه ی هوا، تصفیه کننده ی هوا، چراغ های هوشمند، بلندگوهای هوشمند و بسیاری دستگاه های دیگر که می توانند از طریق بولوتوث یا وای فای به تلویزیون متصل شوند، دسترسی داشت.
همچنین با ارائه ی جدیدترین پردازنده آلفا 9 (α 9) این شرکت در تلویزیون های اولد، کاربران می توانند تصاویر را با بهترین کیفیت ممکن تماشا کنند.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی تلویزیون های جدید ال جی می توانید به وی سایت رسمی این شرکت مراجعه فرمایید.