هم رسان: اوایل ماه جاری بود که ال جی برنامه بتای اندروید اوریو جدید خود را برای گوشی هوشمند LG V30 خود معرفی کرد. این شرکت مراحل ثبت نام برای دریافت این نرم افزار را در کره جنوبی در اوایل ماه جاری آغاز کرده است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، حالا به نظر می‌رسد ال جی نرم افزار بتای اندروید اوریو را در کره جنوبی منتشر کرده است. در حال حاضر این برنامه در اختیار کسانی قرار گرفته است که در کره جنوبی در این برنامه نام نویسی کرده بودند.
در صورتی که در این برنامه ثبت نام نکرده‌اید اما تمایل دارید که این برنامه را امتحان کنید، می‌توانید این کار را با اپلیکیشن quick help انجام دهید. در این اپلیکیشن یک بنر LG OS Preview وجود دارد که شما می‌توانید از آنجا ثبت نام کنید.

در حال حاضر برنامه بتای اندروید اوریو در کره جنوبی قرار دارد اما انتظار نمی‌رود ال جی این برنامه را در کشورهای بیشتری منتشر کند زیرا به روزرسانی در ماه آینده عرضه خواهد شد. ال جی پیش از این اعلام کرده بود LG V30 به روزرسانی اندروید اوریو را در آذر ماه در کره جنوبی دریافت خواهد کرد. همچنین انتظار می‌رود این به روزرسانی در آمریکا و انگلستان هم در همین تاریخ عرضه شود. به محض کسب اطلاعات جدید در این خصوص با شما در میان خواهیم گذاشت.