هم رسان: ال جی پیش از برگزاری مراسم معرفی رسمی ال جی وی 30 در تاریخ نهم شهریور برخی از مشخصات دوربین این گوشی را تأیید کرد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از گیکی گجتز، این شرکت رسماً اعلام کرد دوربین گوشی ال جی وی 30 دارای دیافراگم f/1.6 خواهد بود؛ این دیافراگم عریض ترین دیافراگمی خواهد بود که تاکنون در دوربین گوشی های هوشمند به کار رفته است.
دیافراگم عریض f/1.6 ال جی وی 30، در مقایسه با لنزهای f/1.8 موجود در گوشی های ال جی وی 20 و جی 6، بیست و پنج درصد نور بیشتری را به حسگرهای دوربین می رساند و موجب می شود کاربران در تاریکی و شب نیز عکس های با کیفیتی را با این دوربین ثبت کنند.
علاوه بر این لنزهای دوربین ال جی وی 30 به جای پلاستیک با شیشه طراحی شده اند و Crystal Clear Lens نام گرفته اند. این لنزهای شیشه ای در مقایسه با لنزهای پلاستیکی می توانند نورهای بیشتری را جمع آوری کنند و رنگ های بهتری را نیز ارائه دهند. شما می توانید این تفاوت را در تصویر زیر مشاهده فرمایید.

دوربین دوم ال جی نیز مجهز به لنزهای عریض تری خواهد بود که به واسطه آن تغییر شکل هایی که به لنز واید مربوط می شود، کاهش یافته و در نتیجه تصاویر کمتر کشیده شده و طبیعی تر می شوند.
مشخصات کامل این گوشی در مراسم رونمایی از این گوشی در تاریخ نهم شهریورماه و درست پیش از کنفرانس سالانه IFA 2017 اعلام خواهد شد.