هم رسان: شرکت ال جی اخیراً از بلندگوهای هوشمند ThinQ مجهز به دستیار صوتی گوگل (گوگل اسیستنت) و همچنین تلویزیون‌های جدیدی مجهز به سیستم هوش مصنوعی ThinQ رونمایی کرد اما محصولات تحت برند ThinQ به همین دو محصول ختم نمی‌شود.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، ال جی در جریان نمایشگاه CES 2018 از لوازم خانگی هوشمند جدیدی تحت برند ThinQ رونمایی کرد. این مجموعه از لوازم خانگی شامل یخچال فریزر، ماشین ظرفشویی، انواع فر و محصولات خانگی دیگر می‌شود که می‌توانند «صحبت» کنند.

لوازم خانگی هوشمند برند ThinQ ال جی با یکدیگر "صحبت " می‌کنند!به عنوان مثال، یخچال فریزر هوشمند InstaView ThinQ ال جی با دستور پخت الکسا تعامل دارد. این یخچال با توجه به مواد غذایی موجود در آن به کاربران دستورالعمل‌های آشپزی پیشنهاد می‌کند و کاربران می‌توانند از این دستورها برای پخت غذا استفاده کنند.
علاوه بر این کاربران می‌توانند از تگ‌های هوشمند برای اضافه کردن اطلاعاتی در مورد مواد غذایی داخل یخچال مانند تاریخ انقضا مواد استفاده کنند بنابراین با نزدیک شدن به زمان انقضای مواد غذایی به آن‌ها هشدار داده می‌شود. همچنین کاربران می‌توانند از طریق گوشی هوشمند خود محتوای درون یخچال را نیز بررسی و اقلام موردد نیاز خود را خریداری کنند.

لوازم خانگی هوشمند برند ThinQ ال جی با یکدیگر "صحبت " می‌کنند!در حال حاضر هیچ اشاره‌ای به قیمت این محصولات نشده اما قطعا قیمت آن ها بالا خواهد بود.ال جی این محصولات خانگی هوشمند را در نمایشگاه CES 2018 این هفته به نمایش خواهد گذاشت.