هم رسان: کمپانی ال جی اعلام کرد ماه آینده در IFA 2017 از مجموعه ای جدید از پراژکتورهای ال ای دی رونمایی خواهد کرد. این شرکت دو پرژکتور جدید با نام های ProBeam UST و LG MiniBeam در IFA به نمایش خواهد گذاشت.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از گیکی گجتز، ProBeam UST یک پرژکتور فوق العاده برای نمایش تصاویر از فاصله کوتاه است و می تواند فیلم های فول اچ دی را با کیفیت 1080p ارائه و تصاویر را بر روی پردهای با اندازه بیش از 100 اینچ پخش کند.

LG ProBeam UST پورت هایی برای اتصال چندین اسپیکر بی سیم و یا هدفون به کاربران ارائه می دهد. قابلیت اصلاح زاویه در چهار گوشه این پرژکتور به هم خوردگی های عمودی و افقی تصویر را درست می کند و می توان این دستگاه را به هر طریقی که می خواهیم نزدیک دیوار قرار دهیم. این مورد در پرژکتورهای دیگر میسر نبود. این دستگاه فوق العاده سازگار با پلتفرم تلویزیون های هوشمند webOS است که امکان تماشای فیلم های موجود در سرویس های استریم را برای تماشاگران فراهم می کند.

 LG MiniBeam دستگاهی قابل حمل با کاربرد آسان است که قرار است در IFA 2017 رونمایی شود. MiniBeam یک پرژکتور HD با یک باطری داخلی با عمر بیش از چهار ساعت است که مجهز به یک پاور بی سیم بزرگ است و امکان پخش دو فیلم سینمایی کامل را در زمان رفتن به اردو، نشستن در حیاط و یا در اتاق هتل برای کاربران فراهم می آورد. یکی از قابلیت های بسیار مهم این پرژکتور با عنوان Multi-Angle Projection باعث می شود دستگاه با زاویه 70 درصد خم شود و تصاویر را در بالای یک دیوار و یا روی سقف بدون نیاز به سه پایه نمایش دهد.
با رونمایی این پرژکتورها در ماه آینده در IFA اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار خواهیم داد.