هم رسان: علی رغم وعده های مکرر گوگل و شرکای مختلف سخت افزاری این شرکت جهت تغییر وضعیت انتشار به روز رسانی های اندرویدی، همچنان انتشار به روز رسانی نسخه های جدید سیستم عامل اندروید به صورت آهسته و پراکنده صورت می گیرد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از انگجت، ال جی در جدیدترین طرح خود برای تغییر این وضعیت تصمیم به احداث مرکز جدیدی به نام ” Software Upgrade Center ” در کره جنوبی گرفته است و گفته می شود که این مرکز با هدف ارائه ی سریعتر و به موقع سیستم عامل و به روز رسانی های نرم افزاری به کاربران اندروید در سراسر دنیا تاسیس شده است. اولین وظیفه این مرکز مدیریت انتشار اندروید اوریو برای پرچمدار فعلی ال جی جی 6 است که از اواخر این ماه در کره جنوبی آغاز خواهد شد.

ال جی جهت شتاب به روز رسانی های اندرویدی "مرکز ارتقاء نرم افزار" تاسیس می کند« جون سونگ یینگ »، مدیر عامل بخش ال جی الکترونیک در اطلاعیه ای اعلام کرده است که “ارتقا و به روز رسانی پایدار و ثابت به مشتریان ما نشان می دهد که گوشی های هوشمند ال جی دارای عمر طولانی و قابل اعتمادی هستند.”
در صورتی که ال جی بتواند به روز رسانی های سیستم عامل و نرم افزار را سریعتر و به طور مداوم در دستگاه های خود پشتیبانی کند، این امر می توان در افزایش فروش محصولات این شرکت تاثیر گذار باشد.