هم رسان: گوشی هوشمند ال جی جی 6 پلاس در اوایل ماه جاری به طور رسمی معرفی شد و حالا فروش این گوشی در کره جنوبی آغاز شده است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از گیکی گجت، جی 6 پلاس در مقایسه با جی 6 اولیه در چندین مورد ارتقاء یافته که می توان به حافظه داخلی 128 گیگابایتی و همچنین یک جفت هدفون B&O Play اشاره کرد.
از ماه آینده ال جی توانایی های ال جی جی 6 را با قابلیت های امنیتی پیشرفته و ویژگی های کاربر پسند افزایش می دهد. قابلیت های جدید در قالب Low Power Consumption، Face Print (مصرف کم انرژی) و هشدار Covered Lens از طریق به روز رسانی نرم افزار به دستگاه های موجود اضافه خواهد شد و همچنین این به روز رسانی تمامی دستگاه های فروخته شده را نیز در بر می گیرد. علاوه بر این ارتقاء، ال جی یک نسخه جدید از جی 6 یعنی ال جی جی 6 پلاس را معرفی می کند که دارای حافظه داخلی بیشتر و ظاهری فوق العاده است.

این گوشی جدید دارای یک حافظه داخلی بالای 128 گیگابایتی و هدفون های فوق العاده از شرکت B&O PLAY است تا کاربران بتوانند از Hi-Fi Quad DAC سی و دو بیتی موجود در گوشی استفاده کاملی داشته باشند. گوشی ال جی جی 6 پلاس که در رنگ های مشکی، آبی و طلایی عرضه خواهد شد، با فن آوری توربو شارژر همراه است و علاوه بر تمامی خلاقیت ها و نوآوری های موجود در جی 6 در بعضی از کشورها از شارژر بی سیم نیز برخوردار خواهد بود.
ظاهراً گوشی ال جی جی 6 پلاس با قیمت 839 دلار به فروش خواهد رسید،. هنوز مشخص نیست این گوشی در چه زمانی در دیگر کشورها عرضه خواهد شد.