هم رسان: ال جی جی 6 هنوز به روزرسانی اندروید 8.0 اوریو را دریافت نکرده است. شرکت در حال کار بر روی این به روزرسانی است و چندی پیش یک نسخه بتا از آن را در چین منتشر کرد. اما هنوز زمان دقیق انتشار عمومی این به روزرسانی اعلام نشده است.طبق یک گزارش جدید انتظار می رود که به روزرسانی اندروید اوریو ال جی جی 6 در ماه فوریه انجام شود.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، ال جی تا به حال تنها نسخه بتای آن را در چین منتشر کرده است. اما هیچ گزارشی از این شرکت مبنی بر انتشار آن در دیگر کشورهای دنیا وجود ندارد.
یکی از نمایندگی های فروش ال جی اشاره کرده است که به روزرسانی اندروید 8.0 اوریو برای ال جی جی 6 به احتمال زیاد در ماه فوریه منتشر خواهد شد.این نمایندگی پیش بینی می کند که به روزرسانی ماه فوریه مخصوص گوشی های با شماره مدل H870S است که در منطقه خاورمیانه توزیع شده است.

به روزرسانی کلی این سیستم عامل هم انتظار می رود در همان حوالی منتشر شود.دارندگان ال جی جی 6 می توانند منتظر دریافت اندروید 8.0 اوریو در ماه آینده باشند.
خوشبختانه ال جی برنامه انتشار رسمی این به روزرسانی را اعلام خواهد کرد تا به سردرگمی های مربوط به زمان این به روزرسانی را از بین ببرد.