هم رسان: بنگ اند آلوفسن به خاطر تولید محصولات رده بالا به معروفیت رسیده است و در صورتی که پول زیادی داشته باشید احتمالا تمایل خواهید داشت که تلویزیون جدید این شرکت که با همکاری ال جی ساخته است، را بخرید. این دو شرکت اعلام کردند که طی سال گذشته همکاری هایی با هم داشته اند و حالا تلویزیون OLED جدید خود را با نام BeoVision Eclipse رونمایی کرده اند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از ابرگیزمو، این محصول جدید ترکیبی فوق العاده از یک تلویزیون 4K و یک سیستم صوتی 450 واتی است که یک نوار صوتی 3 کاناله با قابلیت استریم موسیقی و رادیوی اینترنتی دارد. قیمت این دستگاه جدید از 11هزاردلار شروع می شود.
پنل های OLED ال جی تا حد زیادی مورد توجه قرار گرفته اند، در نتیجه ال جی از این پنل ها برای این تلویزیون 11 هزار دلاری استفاده کرده است. گفته می شود که تلویزیون BeoVision Eclipse نقاط سیاه واقعی و نسبت کنتراست بی نهایتی ارائه خواهد داد. همانطور که از یک تلویزیون کالیبره می توان انتظار داشت، این تلویزیون از 4K و HDR پشتیبانی می کند.

این تلویزیون همچنین یک پایه دارای موتور است که تنها با لمس یک دکمه بر روی آن می توان این تلویزیون را بدون هیچ سرو صدایی جابه جا کرد. همچنین می توان آن را بر روی یک پایه دیواری موتور دار سوار کرد.
این تلویزیون مجهز به پلتفرم webOS 3.5 ال جی است،بنابراین BeoVision Eclipse یک تلویزیون هوشمند عالی همراه با دسترسی به اپلیکیشن هایی مانند یوتویوب، نت فلیکس و غیره است. همچنین این تلویزیون از اتصال اسپاتیفای، کروم کست، و صدای AirPlay پشتیبانی می کند.
باید به افراد علاقمند به این تلویزیون بگوییم که این دستگاه در دو سایز 55 و 65 اینچ ساخته شده است. که به ترتیب با قیمت 10990 دلار و 15990 دلار به فروش خواهند رسید. فروش تلویزیون BeoVision Eclipse از اوایل ماه آینده در فروشگاه های B&O آغاز خواهد شد.