هم رسان: در صورتی که از آن دسته از افرادی هستید که درباره کیفیت صدای گوشی خود نگران هستید،چندین روش برای برطرف کردن این مشکل وجود دارد و برای مثال می توانید یک DAC خارجی و یا یک تقویت کننده خریداری کنید. البته این گزینه ممکن است هزینه زیادی برای شما داشته باشد، اما خبر خوب این است که سامسونگ یک راه حل رایگان برای این مشکل دارد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، پیش از این متوجه شدیم که سامسونگ در حال کار بر روی به روزرسانی اندرویدی 8.0 اوریو برای گلکسی اس 8 است، اما یک بیلد اخیرا منتشر شده در Reddit حاکی از این است که در آخرین نسخه اندروید اوریو برای گلکسی اس8، سامسونگ تکنولوژی صوتی Dolby Atmos را به نرم افزار اضافه کرده است. تکنولوژی Dolby Atmos در واقع به کاربران کمک می کند تا EQ و نمونه سازی محیطی را مخصوصا در زمان استفاده از هدفون ها به خوبی تنظیم کنند.

بر اساس این بیلد منتشر شده به نظر می رسد که این تکنولوژی از چهار حالت پیش فرض متفاوت Auto، Movie، Music و Voice برخوردار است. گفته می شود که هنوز زمان دقیق انتشار این سیستم عامل برای گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس مشخص نیست، اما با توجه به این که  انتظار می رود برنامه بتای آن در 15 ژانویه بسته شود، به احتمال زیاد این به روزرسانی در روزهای پایانی ماه منتشر خواهد شد، اما همچنان منتظر اخبار جدید درباره آن هستیم.