هم رسان: طی چند هفته گذشته، شایعات بی شماری را در مورد گوشی جدید Galaxy Note 8 شنیدیم. این شایعات تا سه روز دیگر که انتظار می‌رود این کمپانی پرچم دار جدید خودش را معرفی نماید ادامه خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از گیکی گجتز، به تازگی افرادی از Ausdroid برخی از اطلاعات دقیق از گوشی Galaxy Note 8 را به دست آورده‌اند. این اطلاعات موارد خوبی از این گوشی را مشخص نموده است.
بروشوری که به بیرون درز کرده ادعا می‌کند گوشی Galaxy Note 8 دارای صفحه نمایش 6.3 اینچی QHD+ بوده که از S Pen نیز پشتیبانی می‌نماید. همچنین انتظار می‌رود این گوشی مجهز به اسکنر عنبیه و اسکنر اثرانگشت برای بخش امنیتی باشد. این گوشی قرار است به همراه گواهینامه IP68 که نشان دهنده ضد آب و گردو غبار بودن است، عرضه شود.

در قسمت قابلیت‌های عکس برداری در این بروشور آمده است: گوشی Galaxy Note 8 مجهز به دوربین دوگانه بوده و از لنزهایی با دیافراگم f/1.7 استفاده می‌نماید و از زوم اپتیکال 2X و همچنین تثبیت کننده نوری تصویر نیز پشتیبانی می‌نماید. این دستگاه در رنگ‌های Midnight Blue و Maple gold عرضه خواهد شد. رنگ آبی تیره نیز در برخی از بازارها در دسترس قرار خواهد گرفت.
تا سه روز دیگر اطلاعات جدید در مورد این گوشی را به دست خواهیم آوردکه شامل قیمت رسمی آن و جزئیاتی در مورد زمان دسترسی به آن است.