هم رسان: گاهی اوقات شرکت‌ها تلاش می‌کنند به هر نحوی قابلیت‌های نرم افزاری و سخت افزاری را به مشتریان خود ارائه کنند. آن‌ها همیشه با نیت مثبت این کار را انجام می‌دهند اما تصمیم‌های آن‌ها مشتریان را عصبی می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، دکمه سخت افزاری در گوشی‌های گلکسی اس 8، اس 8 پلاس و نوت 8 به کاربران اجازه می‌دهد تا بیکسبی را فوراً باز کنند. در جدیدترین به روزرسانی سامسونگ این امکان برای کاربران فراهم شده تا این دکمه را کاملاً غیرفعال کنند. پیش از این حتی زمانی که این قابلیت غیرفعال بود، این دکمه همچنان کار می‌کرد و با فشار دادن آن صفحه گوشی روشن می‌شد. گاهی اوقات کاربران از این حالت راضی نبودند. اما هیچ راهی برای غیرفعال کردن کامل این دکمه وجود نداشت.

جدیدترین به روزرسانی بیکسبی با قابلیت جدید غیرفعال کردن کامل دکمه سخت افزاریپیش از این اپلیکیشن هایی وجود داشت که به کاربران اجازه می‌داد عملکرد این دکمه را تغییر دهند، یعنی کاربران می‌توانستند عملکرد اصلی دکمه برای راه اندازی بیکسبی را به چیز دیگری تغییر دهند. اما سامسونگ خودش دست به کار شد و این حالت را از بین برد. اگرچه هیچ اشکالی در مورد بیکسبی وجود ندارد، اما داشتن امکان انتخاب موارد دلخواه به احتمال زیاد همان چیزی است که بسیاری از کاربران انتظار آن را دارند.