هم رسان: جدیدترین هدفون‌های شرکت Audio-Technica دقیقاً همان قابلیت‌هایی را ارائه می‌دهد که می‌توان از یک پرچم‌دار واقعی در این زمینه انتظار داشت. این شرکت ژاپنی قصد دارد از ویژگی‌های Sennheiser HD 800S و Focal Utopia در آخرین هدفون‌های خود استفاده کند. به همین دلیل جدیدترین هدفون‌های Audio-Technica با قیمت 1999 دلار عرضه خواهند شد. البته چنین قیمتی برای یک محصول پرچم‌دار تولید شده در این شرکت دور از انتظار نیست.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از ابرگیزمو، هدفون مدل Audio-Technica ADX5000 که از طراحی جدیدی برخوردار است، مجهز به درایورهای تنگستنی 58 میلی متری در داخل کاپ‌های خود است که یک الگوی لانه زنبوری دارد. به منظور استفاده راحت و مناسب هدبند این دستگاه در پوششی از آلکانتارا قرار گرفته است.
هر دستگاه از این هدفون‌ها به صورت دست ساز در توکیو ساخته می‌شود و یک شماره سریال منحصر به فرد با استفاده از لیزر بر روی آن نقش می‌بندد. این هدفون‌ها به یک آمپلی فایر 420 اهمی قدرتمند نیاز دارند. البته چنین چیزی از یک محصول صوتی لوکس و گرانقیمت انتظار می‌رود.


این هدفون‌های گرانقیمت داخل جعبه‌های خاصی به مشتریان عرضه می‌شوند. این جعبه شبیه به یک جعبه معمولی و رایج برای هدفون‌ها نیست. در واقع این جعبه یک چمدان محکم و مقاوم است برای مراقبت از هدفون ADX5000 از حوادثی همچون ضربه‌ها، این هدفون همراه با یک کیف خاص عرضه می‌شود.
فروش هدفون‌های جدید Audio-Technica از آبان سال جاری با قیمت 1999 دلار آغاز خواهد شد. شرکت کنندگان رویداد IFA 2017 در برلین می‌توانند این هدفون‌ها را امتحان کنند.