هم رسان: لامبورگینی سنتناریو از معدود نسخه‌هایی است که قبلاً دیدیم. زیبایی رینگ‌های فیبر کربنی آن باعث شده این خودرو رسماً در موزه خودرو پترسون در لس آنجلس رونمایی شود.

به گزارش هم رسان، لامبورگینی تنها 40 دستگاه از این خودرو ساخته که 20 دستگاه ازآن در قالب کوپه و 20 دستگاه دیگر در قالب اسپرت (روداستر) طراحی شده است.

متأسفانه امکان خرید این خودرو برای شما وجود ندارد زیرا تمام 40 دستگاه قبل از تولید پیش فروش شده است. سنتناریو (Centenario) با موتور V12، 6.5 لیتری و قدرت 759 اسب بخار قدرتمندترین خودرویی است که لامبورگینی تابه حال ساخته است.

lamborghini-centenario-700

در این خودرو از نوع جدیدی جعبه دنده ISR (Independent Shifting Rod) استفاده شده است. موتور combo و این جعبه دنده تنها گزینه‌های این خودرو هستند. این خودرو دارای یک آلکانترا فانتزی داخلی با یک صفحه نمایش لمسی 10.1 اینچی است که از CarPlay اپل پشتیبانی می‌کند. از این 40 دستگاه در حال تولید، 3 دستگاه متعلق به لامبورگینی بورلی هیلز است. درباره نوع بدنه این خودرو اطلاعی نداریم ولی با توجه به آب و هوای کالیفرنیا چند تایی از آن‌ها احتمالاً روداستر (اسپرت کروکی) باشد. ما توان خرید این خودرو را نداریم و تنها می‌توانیم در بازی Forza Horizon 3 یکی از این خودروها را داشته باشیم!

Lamborghini-Centenario-steering-wheel

01-

منبع: geeky-gadgets