هم رسان: ما در عصری از فناوری زندگی می کنیم که حتی ساده ترین وسایل نیز به تدریج هوشمند می شوند. شاید پیش از این نام شرکت Kolibree به گوش شما خورده باشد. این شرکت در گذشته مسواک را تبدیل به یک ابزار پیشرفته فناوری تبدیل کرده و امسال نیز در جریان نمایشگاه CES 2018 از یک مسواک جدید پیشرفته به نام Magik رونمایی کرده است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، آنچه این مسواک را از سایر مسواک ها متمایز می کند این است که در درجه اول این مسواک تنها برای کودکان طراحی شده و اگر تاکنون نتوانسته اید فرزند خود را برای مسواک دندان هایش متقاعد کنید نگران نباشید زیرا مسواک Magik این مشکل را برای شما حل می کند. این مسواک با استفاده از فناوری واقعیت افزوده (AR) کمک می کند تا با استفاده از تکنیک بازی انگاری (گیمیفیکیشن) کودکان را به مسواک زدن تشویق کنید.

مسواک Kolibree Magik در صورت تماشای فیلم معرفی این مسواک مشاهده خواهید کرد که این مسواک همراه با یک برنامه موبایلی ارائه می شود که در حین مسواک زدن کودکان را به مکان های مختلفی می برد و همانطور که گفتیم سعی دارد با «بازی انگاری» کودک را تشویق کند تا به درستی مسواک کرده و در ازای آن جایزه هایی مانند ماسک های جادویی و استیکر دریافت کند.
والدین همچنین می توانند روند مسواک زدن کودک خود را نظارت کرده تا اطمینان یابند این کار را به درستی انجام می دهد. در حال حاضر هیچ اطلاعاتی درباره زمان عرضه و قیمت این محصول اعلام نشده است.