هم رسان: Kolibree نامی آشنا در صنعت تولید مسواک های هوشمند است. این مسواک ها به لطف وجود حسگرهای تعبیه شده در آن ها و همچنین همگام سازی با اپلیکیشن ها نه تنها برای تمیز کردن دندان ها مناسب هستند بلکه به بهبود بهداشت دهان و دندان کمک به سزایی می کنند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان،Kolibree امسال نیز با معرفی مسواک Kolibree Ara به عنوان اولین مسواک مجهز به هوش مصنوعی در نمایشگاه CES 2017 حرف های تازه ای برای گفتن دارد. اگر فکر می کنید مسواک های قبلی این شرکت نیز هوشمند بودند، حالا استفاده از هوش مصنوعی این مسواک ها را هوشمندتر کرده است. این مسواک ها الگوریتم های یادگیری پیشرفته ای دارند که می توانند عادت های شخصی مسواک زدن شما را یاد بگیرند و هرچه از مدت زمان استفاده از آنها بگذرد، اطلاعات بیشتری درباره این عادت ها جمع می کنند و هوشمندتر از قبل می شوند.

این مسواک قادر به شناسایی محل دقیق جای گیری برس در دهان تان است و می تواند اطلاعاتی نظیر تعداد دفعات برس کشیدن به دندان ها، مدت زمان، دندان های برس کشیده شده و موارد دیگر را جمع آور کند. این مسواک هم به صورت آنلاین و هم به صورت آفلاین کار می کند، بنابراین در صورتی که Ara به گوشی همراهتان متصل نباشد، بلافاصله پس از اولین اتصال به گوشی هوشمندتان انتقال اطلاعات و همگام سازی آغاز می شود.

گفته می شود مسواک Kolibree Ara دارای یک باطری با عمر دو هفته است، بنابراین بدون هیچ نگرانی درباره باطری آن می تواند هر روز از آن استفاده کنید. یعنی حتی می توانید در مسافرت ها نیز این مسواک را با خود داشته باشید. البته در صورتی که مدت زمان سفرتان مشخص نیست بهتر است درباره شارژ مجدد آن نیز فکر کنید. این مسواک با قیمت 129 دلار به فروش خواهد رسید.

منبع: ubergizmo